baner2
baner1

baner5

Pierwszy dywan wypraliśmy 15 lat temu. Przez ten czas nabieraliśmy doświadczenia szukając metody by w końcu dojść do perfekcji w praniu dywanów przy zastosowaniu najnowszej unikalnej technologi! We wrześniu 2015 roku zakupiliśmy profesjonalne maszyny: WIRÓWKĘ DO DYWANÓW i MECHANICZNĄ TRZEPACZKĘ dzięki, którym możemy prać dywany „NA WSKROŚ” czyli całkowite zmoczenie runa i osnowy dywanu, wyszorowanie a następnie odwirowanie prawie do sucha. Metoda ta jest najskuteczniejszą metodą prania dywanów stosowaną od wielu lat w zachodniej Europie, Turcji czy USA.

Wprowadziliśmy innowacyjną metodę prania dywanów „na wskroś” ze względu na stosowaną linię technologiczną jak i sam proces czyszczenia jest to metoda możliwa do stosowania tylko w pralni i wyklucza wykonanie usługi w domu klienta.

Pranie dywanów na wskroś to metoda czyszczenia dogłębna i zarazem pielęgnacyjna. Zabrudzenia dywanów, wykładzin nie są powierzchowne, runo jest brudne na całej długości włosa aż do osnowy. Pranie dywanów na wskroś daje nam możliwość skutecznego rozpuszczenia i wypłukania brudu z runa i osnowy dywanu.